Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради






Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


29 бер. 2017
І знов весна прийшла до нас у гості
План роботи гімназії "ГАРТ" на весняні канікули

23 бер. 2017
І знов весна прийшла до нас у гості
План роботи гімназії "ГАРТ" на весняних канікулах

13 лют. 2017
«День-2016»
Участь гімназії ГАРТ у відкритті XVIII Міжнародної фотовиставки «День-2016»

23 січ. 2017
Святкуємо Соборність України
Заходи, прсвячені Дню Соборності та Свободи України

16 січ. 2017
"Соборна наша Україна!"
Заходи до Дня Соборності України

10 січ. 2017
Веселі зимові канікули
Екскурсії, походи, пізнавальні зустрічі та цікаві заходи під час зимових канікул

Всі новини

І знов весна прийшла до нас у гості

23 бер. 2017
План роботи гімназії "ГАРТ" на весняних канікулах

                                                                                                         

П Л А Н

роботи НВК № 12 на весняних канікулах 2016-2017 н.р.

Зміст заходів

Клас

Місце проведення

Час проведення

Відповідальний

Примітка

Понеділок  – 27.03.2017р.

1

Виховний захід «Пташині переспівки»

1кл.

Каб. № 9

.00.-12.30

Коломієць О.Б.

Сидоренко Л.Ю.

 

2

Інтелектуальна гра «Загадкова гра»

2кл.

Каб. № 4

12.00.-13.30

Богдан Х.В.

Петькова І.В.

Калугіна Л.Л.

 

3

Командний вибивний

3кл.

Спортивна зала

09.00-10.00

Соніна Г.М.

класні керівники

 

4

Командний вибивний

4кл.

Спортивна зала

09.00-10.00

Соніна Г.М.

класні керівники

 

5

Круглий стіл «Святкування Великодня в Україні»

5кл.

Каб. №  33

 

10.00-12.00

 

Миронова Я.В.

Зайцева Т.М.

 

6

Рольова гра «Пірати»

6кл.

Каб. № 1

10.00-12.00

Хмелевська В.В. Якубовська В.О.

 

7

Тренінгове заняття  «Життя людини найвища цінність»

7кл.

Каб. № 14

12.00.-13.00.

Корсун І.В.

Коваленко Л.А.

Іванова В.І.

 

8

Літературна гра «Ти відкриваєш книгу…»

8 кл.

Каб № 32

12.00.-13.00.

Купченко Ю.А.

Лебедько Н.А.

 

9

Консультативні зустрічі «Готуємось до ДПА»

9 кл.

Каб. НВК

12.00.-13.00.

Коваленко Л.О.

 

10

Похід до спортивної школи

10кл.

ДЮСША № 5

13.00-16.30

Полеонок С.Ю.

класні керівники

 

11

Похід до спортивної школи

11кл.

ДЮСША № 5

13.00-15.00

Полеонок С.Ю.

класні керівники

 

Вівторок – 28.03.2017р.

1

Майстер-клас з виготовлен-ня закладок для книжок

1кл.

Бібліотека

09.00.-11.00

Коломієць О.Б.

Сидоренко Л.Ю.

 

2

Похід на виставку

2кл.

Буд. Мистецтв

10.00-11.30

Богдан Х.В.

Петькова І.В.

Калугіна Л.Л.

 

3

Бібліотечна година «Безпека дорожнього руху. Азбука пішохода»

3кл.

Бібліотека

09.00.-10.00

Сидоренко С.А.

Класні керівники

 

4

Творча майстерня оригамі «Весняний настрій»

4кл.

Каб.№ 4

10.00-11.00

Євдокименко О.Є.

Пуць Л.А.

Вінтонік І.В.

 

5

Спортивна гра «Книга джунглів»

5кл.

Спортивна зала

10.00-11.00

Миронова Я.В.

Зайцева Т.М.

 

6

Похід на ролердром

 

6кл.

ТРЦ «Приозерний»

10.00-12.00

 

Хмелевська В.В. Якубовська В.О.

 

 

7

Диспут «Свято Великодня Історія чи традиція?»

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

7а,в

 

Каб. № 29

 

м. Львів

12.00.-14.00

Корсун І.В.

Іванова В.І.

Коваленко Л.А.

 

8

Спортивна гра «Дорожній боулінг»

8 кл.

Спортивна зала

12.00.-13.00

Купченко Ю.А.

Лебедько Н.А.

 

9

Консультативні зустрічі «Готуємось до ДПА»

9 кл.

Каб. НВК

12.00.-13.00.

Коваленко Л.О.

 

10

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

Сократська бесіда «Читання збагачує духовний світ людини»

10а

 

10б

м. Львів

 

Каб. № 31

 

 

 

10.00-12.00

Лобань С.А.

 

 

Мокрякова О.Є.

 

11

Репетиція випускного вальсу

11кл.

Спортивна зала

15.00-16.30

Кречет С.Г.

 

Середа – 29.03.2017р.

1

  «Рухливі ігри на шкільному подвр’ї»

1кл.

Пришкільний майданчик

10.00 -11.00.

Коломієць О.Б.

Сидоренко Л.Ю.

 

2

  «Рухливі ігри на шкільному подвр’ї»

2кл

Пришкільний майданчик

10.00 -11.00.

Богдан Х.В.

Петькова І.В.

Калугіна Л.Л.

 

3

  «Рухливі ігри на шкільному подвр’ї»

3кл.

Пришкільний майданчик

10.00 -11.00.

Проснякова Н.В. Ленчик Г.В. Сидоренко Л.Ю.

 

4

Індивідуальна робота по підготовці до ДПА

4кл.

Каб. № 5, 2, 4

10.00.-12.00.

Євдокименко О.Є.

Пуць Л.А.

Вінтонік І.В.

 

5

Квест «Лабіринт»

5кл.

Квест-кімната на в.Баррикадна

13.00-16.00

Миронова Я.В.

Зайцева Т.М.

 

6

Гра-випробування «Цар гори»

6кл.

Спортивна зала

12.30-14.00

Мороз І.В.

класні керівники

 

7

Гра у волейбол між командами 7б та 9 кл.

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

7кл.

 

Спортивна зала

М. Львів

10.00-12.00

Корсун І.В.

 

Іванова В.І.

Коваленко Л.А.

 

8

Похід до музею українського живопису

8 кл.

Вул. Троїцька

10.00.13.00

Купченко Ю.А.

Лебедько Н.А.

 

9

Консультативні зустрічі «Готуємось до ДПА»

9 кл.

Каб. НВК

12.00.-13.00.

Коваленко Л.О.

 

10

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

Гра «Інтелектуальний експрес»

10а

 

10б

м.Львів

 

Каб. № 31

11.00-13.00

Лобань С.А.

 

 

Мокрякова О.Є.

 

11

Репетиція випускного вальсу

11кл.

Спортивна зала

15.00-16.30

Кречет С.Г.

 

Четвер – 30.03.2017р.

1

Літературна гра: «Тварини-герої книг»

1кл.

Каб. № 9

09.00-10.00

Коломієць О.Б.

Сидоренко Л.Ю.

 

2

Літературна гра: «Тварини-герої книг»

2 кл.

Каб. № 9

09.00-10.00

Богдан Х.В.

Петькова І.В.

Калугіна Л.Л.

 

3

Літературна гра: «Тварини-герої книг»

3кл.

Каб. № 9

09.00-10.00

Проснякова Н.В. Ленчик Г.В. Сидоренко Л.Ю.

 

4

Відеоподорож «Зміни у природі»

4кл.

Каб. № 6

12.30-13.30

Євдокименко О.Є.

Пуць Л.А.

Вінтонік І.В.

 

5

Краєзнавча гра «Стежками рідного краю»

5кл.

Каб. № 29

12.30.-13.30

 

Миронова Я.В.

Зайцева Т.М.

 

6

Похід «Подорож до країни батутії»

6кл.

ТРЦ

«Славутич»

12.00-14.00

Хмелевська В.В. Якубовська В.О.

 

7

Гра-випробування «Скаутське раллі»

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

7а,в

 

.

Спортивна зала

м.Львів

10.00-11.30

Мороз І.В.

Класні керівники

 

Коваленко Л.А.

 

8

Конкурс презентацій «Друге життя старим речам»

8 кл.

Каб. № 33

11.00.-14.00

Купченко Ю.А.

Лебедько Н.А.

 

9

Похід до кінотеатру

9 кл.

ТРЦ «Дафі»

13.00.-16.00.

Коваленко Л.О.

 

10

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

Похід до кінотеатру

10а

 

10б

м.Львів

 

ТРЦ«Мост-сіті»

 

 

14.00-16.00

Лобань С.А.

 

 

Мокрякова О.Є.

 

11

Репетиція випускного вальсу

11кл.

Спортивна зала

10.00-12.00

Кречет С.Г.

 

П’ятниця – 31.03.2017р.

1

Спортивна гра «Ігровий дайджест»

1кл.

Спортивна зала

09.00-10.00

Коломієць О.Б.

Сидоренко Л.Ю.

 

2

Спортивна гра «Ігровий дайджест»

2кл

Спортивна зала

09.00-10.00

Богдан Х.В.

Петькова І.В.

Калугіна Л.Л.

 

3

Похід на виставку

3кл.

Будинок мистецтв

09.00-10.30

Проснякова Н.В. Ленчик Г.В. Сидоренко Л.Ю.

 

4

Заочна екскурсія «Чудеса України»

4кл.

Каб. № 7

10.00-12.00

Євдокименко О.Є.

Пуць Л.А.

Вінтонік І.В.

 

5

Майстер-клас  з гончарства Сергія Горбаня

5кл.

Пер. Сорочи-нський, 6

09.00-10.00

Миронова Я.В.

Зайцева Т.М.

 

6

Ерудит-лото «Хто читає – той не програє»

6кл.

Каб. № 1

10.00-13.00

Хмелевська В.В. Якубовська В.О.

 

7

Ерудит-лото «Хто читає – той не програє»

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України

7а,в

 

Бібліотека

 

м.Львів

09.00-10.00

Корсун І.В.

Іванова В.І.

 

Коваленко Л.А.

 

8

Похід до кінотеатру

8 кл.

ТРЦ «Дафі»

10.00-12.00

Купченко Ю.А.

Лебедько Н.А.

 

9

Стрітбол 

9 кл.

Спортивна зала

12.00-13.30

Коваленко Л.О.

 

10

Екскурсійна поїздка по історичних місцях України